Když je snaha korunována úspěchem aneb Zvěčnění mého vítězství

12. září 2015 v 0:19 | Jirka |  Mé hubnutí a vše, co s ním souvisí
Zdravím všechny, které zajímám já, moje názory, moje zážitky, a tím pádem i můj blog. Rád bych se nyní vrátil k jedné z aktivit, o nichž se zmiňuji v příspěvku, kde hodnotím uplynulé léto. Jeden z odstavců jsem v tom příspěvku věnoval i letošnímu 15. červenci, kdy jsem si nechal nafotit od jednoho super člověka profesionální fotky. Udělal jsem to především proto, že jsem si potřeboval trochu zvednout sebevědomí a taky proto, aby když na mě padne takové to pochybování o tom, jestli jsem aspoň trochu hezký, zkrátka když o sobě zase začnu pochybovat, což jsou drobné pozůstatky z dob mé tloušťky, tak abych se mohl podívat na tyhle fotky a říct si "není to tak špatný, nevypadáš zle". Vlastně by se tohle možná dalo označit za úplné vyvrcholení mých snah o změnu vzhledu.


Tím, že jsem se nechal nafotit jsem vlastně dal korunu mému snažení a mohlo by to svým způsobem znamenat definitivní dosažení stanoveného cíle. Ano, možná to je konec toho hlavního snažení. Taková symbolická tečka za mým hubnutím. Ale rozhodně to neznamená konec úplný. Dlouhodobý cíl pochopitelně zůstává neměnný. Makat na sobě, a to jak po psychické, tak i po fyzické stránce, což znamená udržet si tu postavu, k níž jsem se tak pracně dopracoval, posílit svaly a zapracovat na svém sebevědomí. A pochopitelně stále trvá, že si chci najít lásku. Takže nepolevuji, aktivit mám několik (opět odkazuji k příspěvku o mém letošním létu) a s tím, jak jsem už začal realizovat všechny plány, se mi pomalu v hlavě vyrojují další. Teď jsem si například vymyslel, že bych mohl začít chodit do tanečních, protože znalost společenských tanců je něco, co se v životě může hodit a samotné taneční můžou být přece super zážitek. Jenže tohle nechávám až na dobu, kdy budu mít partnerský vztah a plánuji to navrhnout své přítelkyni, až nějakou budu mít, jako společnou aktivitu. A uvidíme, co mě napadne dále. A k tomuto, k těm mým aktivitám, mám jeden zajímavý poznatek. Zrovna před chvílí mě totiž napadlo vůbec poprvé v životě si přečíst definici muže-vodnáře, což je mé znamení, a zjistil jsem, že zhruba z 75% na mě ta definice sedí, takže už se alespoň v sobě trochu lépe vyznám a chápu, že některé věci jsou u mě prostě dané tím znamením zvěrokruhu v němž jsem se narodil. Mimo jiné jsem se dočetl, že muži vodnáři mají různorodé zájmy a rádi objevují nové věci, což je přesně můj případ. Takže sám jsem zvědavý, co dalšího vymyslím, abych se zase někam posunul a něco si užil. Každopádně zpět k tomu, proč vlastně tenhle příspěvek vznikl. Abyste viděli, že změna je možná a abyste viděli, jak asi může vypadat člověk, který zhubnul necelých 90 kilo, vybral jsem z těch zhruba 600 fotografií, které jsem dostal k dispozici, dohromady 13 fotek, které najdete v mojí galerii. Z těch 13 fotek dvě připojuji i pod tento příspěvek. A závěrem jen tolik, že děkuji za všechny ohlasy na můj blog. Změna je opravdu možná, tak se jí nebojme.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 12. září 2015 v 17:21 | Reagovat

<3 Půl hodiny jsem řešila, jak se sem vkládají srdíčka :D <3 Už to umím! A k článku a fotkám - mám chlapa vodnáře a lepší povahu pro partnera si neumím představit. S nimi se člověk nikdy nenudí - a jak si to ověřuji u tebe na blogu - je to pravda. Navíc z tebe čiší něco, co nedokážu pojmenovat, co znám od svého přítele, ale nevím, co to je. Nesouvisí to se znamením. Ale něco, co se mi hrozně líbí a co máte oba dva v úsměvu ... Bože chlape, jsi fakt kus :) <3 (ale pst, jsem zadaná!)

2 Jirka Jirka | Web | 13. září 2015 v 0:50 | Reagovat

[1]: Děkuju za Tvůj komentář, vykouzlil mi úsměv na rtech a trochu pohladil moje ego ;-) Je fakt, že než jsem si včera přečetl definici mužů narozených ve vodnáři, nechápal jsem, proč se v některých situacích, v některých záležitostech, ale i ve vztazích k lidem a celkově v životě chovám tak, jak se chovám. A musím říct, že mě i docela vyděsilo, kolik toho v té definici na mě sedí a kolik toho tam popsaného u mě tak skutečně funguje... A děkuju za kompliment, neboj, taktně o něm pomlčím :D

3 paralelnisvet paralelnisvet | E-mail | Web | 31. října 2015 v 11:20 | Reagovat

to je skoro nový život
krásný příběh :)

4 Miriam M. Miriam M. | Web | 10. prosince 2015 v 19:52 | Reagovat

Tedy, podařené fotky - a ač nejsem zrovna žena, která by podobnou větu vypouštěla z úst často, musím konstatovat, že jsi pěknej chlap! Tvůj blog pročítám už skoro hodinu a máš můj obdiv, musíš mít neuvěřitelně silnou vůli! Držím Ti palce, abys nakonec našel tu pravou - nebo toho pravého, ono je to nakonec jedno, záleží jen na tom, jak to budeš cítit.

5 Naděje Naděje | Web | 1. března 2016 v 17:19 | Reagovat

Přiznám se, že jsem dnes poprvé narazila na tento blog a v rychlosti prolétla Vaši proměnu. Je to až neuvěřitelné, ale je to hlavně krása, že jste něco takového dokázal. Je to obrovsky motivující vidět něco tak založeného na pevné vůli. Toužím taky jít za svými sny. Opravdu mi to teď vlilo pozitivní energii do dnešního dne. Děkuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama